Zbliża się… Audio Video Show 2017

0

Kolejna edycja największej w Polsce wystawy sprzętu audio-video oraz kina domowego AUDIO VIDEO SHOW 2017 zbliża się wielkimi krokami!

Powoli zauważamy zwiększoną aktywność organizatorów, a to w związku także z okrągłą datą 20-lecia tej imprezy. Przy tej okazji warto także wspomnieć, że AVS urosło do rangi drugiej co do wielkości tego typu wydarzenia w Europie. Tu należą się zdecydowane brawa i uznanie za wysiłek i motywację do kontynuowania tego olbrzymiego przedsięwzięcia.

Impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 17-19 listopada na stadionie PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. W czasie targów w salach warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz lożach PGE Narodowego, zostanie zaprezentowany sprzęt z różnych przedziałów cenowych. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć urządzenia do codziennego użytku za kilkaset złotych oraz systemy audio i video o wartości kilkuset tysięcy euro. Dla gości wydarzenia organizator przewiduje dodatkowe warsztaty i prelekcje.

„Tegoroczne targi Audio Video Show będą niezwykle wyjątkowe. W tym roku obchodzimy 20-lecie istnienia, stąd dla odwiedzających przygotowujemy ciekawe atrakcje. Warto też podkreślić, że to jedyne targi w Polsce, które nieprzerwanie trwają od 20 lat. Podobnie jak w poprzednich latach, na wydarzeniu pojawią się najnowsze i najbardziej zaawansowane sprzęty. Z roku na rok bijemy kolejne rekordy pod względem liczby najlepszych producentów audio i video, więc liczymy, że podczas najbliższej edycji będzie podobnie.”
mówi Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show.

Wyjątkowość Audio Video Show, to także szansa na przetestowanie i porównanie wielu znakomitych urządzeń. To również niebywała okazja, aby sprawdzić możliwości najdroższego sprzętu, sprowadzonego do Polski tylko na czas targów. Na targach można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, m.in. zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audiovideo oraz koncerty.

Więcej informacji na www.audioshow.pl oraz www.facebook.com/Audio-Video-Show

…a tak było rok temu…

Audio Video Show 2016 – nauczka na przyszłość…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here