Kolumny Klipsch FORTE III Special Edition

0

Special Edition w wykonaniu Klipsch, to więcej niż dotychczas. Specjalny gatunek drewna użyty do budowy kolumny, ale i bardzo ograniczona ilość produktów oznacza, że FORTE III Special Edition to gratka dla najzagorzalszych fanów marki.

Warto zauważyć, że prezentowany model po raz pierwszy światło dzienne ujrzał już w roku 1985. Wtedy też kolumny odniosły ogromny sukces torując drogę następnym produktom marki. FORTE III Special Edition, to kolumny do których budowy użyto charakterystyczne dla zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych drewno, o nazwie California Black Walnut. Gatunek ten charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami akustycznymi ale i niebagatelną urodą słojów. Fornir, którym oklejono kolumny FORTE III został tak dopasowany, by słoje niemalże idealnie do siebie pasowały.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to Klipsch zachował najwyższe standardy swoich produktów. Kolumny wyposażone są w tubowe głośniki średniotonowe i wysokotonowe, z dużym 12″ głośnikiem niskotonowym i potężną 15″ membraną bierną, umieszczoną na tylnej ściance. Konstrukcja ta zaowocowała energetycznym, dynamicznym i szczegółowym dźwiękiem – jak pisze dystrybutor.

Special Edition w wykonaniu Klipsch oznacza w tym przypadku jedynie 70 par tychże kolumn. Każda z nich zostanie podpisana przez rzemieślnika, który daną kolumnę lub parę zbudował.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.klipsch.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.klipschloudspeakers.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here