Devialet Phantom Reactor: mniejszy jednak wciąż potężny!

0

W ubiegłym roku mogliśmy podziwiać te bezprzewodowe głośniki podczas Audio Video Show w Warszawie. Dziś producent informuje o stworzeniu bardziej kompaktowej wersji, która nadal ma zaskakiwać potężnym i czystym dźwiękiem!

Ten kompaktowy, mniejszy o ponad połowę od swojego oryginału, głośnik, w zależności od opcji oferuje 600W lub 900W mocy, przy maksymalnym SPL 95dB lub 98dB.

Jak się zapewne domyślacie, tanie nie będzie, ale jakość z jakiej znana jest marka oraz sama technologia i konstrukcja windują cenę do granicy, która dla wielu z nas, przy tego typu konstrukcjach jest nie do zaakceptowania. Jednak jeśli ktoś “ma i chce” to napewno warto! 😉

Devialet Phantom Reactor jest wspierany przez AirPlay, Spotify Connect, pliki z dysków sieciowych za sprawą UPnP, a także Bluetooth. Można też podpiąć przewód optyczny lub analogowy z innym źródłem dźwięku. Na razie głośnik działać będzie pojedynczo, natomiast w przyszłym roku otrzyma aktualizacje do łączenia w parę. W ofercie ma się także pojawić dedykowany statyw.

Najtańsza wersja to koszt ok. 5.000 PLN.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.devialet.com/phantom-comparator
Dystrybutor: https://www.tophifi.pl/devialet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here