Novation SL MkIII: kontroluj co tylko się da!

0

Nowe kontrolery SL MkIII od Novation, to jak zapowiada producent, kompletne centrum dowodzenia, które może kontrolować wszystkie Wasze urządzenia zewnętrzne oraz oprogramowanie DAW. Do tego wbudowany 8-ścieżkowym polifoniczny sekwencer oraz masa funkcji.

Od poprzedniej wersji klawiatur SL MK2 minęło sporo czasu, więc wiadomość o wprowadzeniu nowej generacji tych instrumentów z pewnością ucieszyła wielu entuzjastów tej marki.

Co oferują te rozbudowane maszyny? Jak się okazuje naprawdę wiele! Instrument jest dostępny w dwóch wersjach: Novation 49 SL MKII (4 oktawy) oraz 61 SL MKIII (5 oktaw). Warto dodać, że klawiatura jest pół-ważona i miejmy nadzieję, że przynajmniej tak dobra jak w poprzedniej wersji. Poza tym oba klawisze oferują dokładnie ten sam panel sterujący i te same możliwości.

Kontrolery są już dostępne, a ich sugerowane ceny to:
– Novation 49 SL MK3: ok. 2600 PLN
– NOvation 61 SL MK3: ok. 3100 PLN

W zestawie, z każdym kontrolerem znajdziecie oprogramowanie Ableton Live Lite, 4GB sampli i loopów od Loopmasters oraz Addictive Keys – instrument wirtualny od XLN Audio.

Zobaczcie także pierwszy test Novation 61SL MkIII, przygotowany przez amerykański serwis Sweetwater:

Więcej szczegółów znajdziecie na stronach:
Producent: https://novationmusic.com/keys/sl-mkiii
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl/nowy-kontroler-od-novation

Zapraszamy także do obejrzenia całej serii filmów, poświęconym możliwościom nowej generacji kontrolerów Novation SL MK3:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj