Świeżutki Boss MT-2W Metal Zone, czyli stary wyga wśród nowatorskich rozwiązań

0

Ostatnie wieści japońskiego giganta napawały ogromnym optymizmem. Nie pomyliliśmy się więc, że Boss Waza Craft MT-2W Metal Zone przeniesie nas w zupełnie nową sferę brzmień, nawiązując jednocześnie do najlepszych efektów z lat ’90 ubiegłego stulecia!

Boss Waza Craft MT-2W Metal Zone, to absolutne oddanie czci efektowi, który w latach ’90 ubiegłego stulecia był jednym z najlepiej ocenianych w palecie marki Boss.
Głęboki, soczysty i bezkompromisowy MT-2 doczekał się dziś nowej formy i nowego brzmienia z zachowaniem starych, sprawdzonych słodyczy brzmieniowych.

Warto już na wstępie zaznaczyć, że nowa odsłona efektu łączy w sobie stare brzmienie z zupełnie nowym, stworzonym pod gusta dzisiejszych muzyków.
Efekt pozwala wydobyć stary dźwięk dzięki trybowi standard, w którym wykorzystujemy analogowe parametry efektu MT-2. Dopiero po przełączeniu się w tryb niestandardowy, możemy napawać się odświeżonym i “przeochydnie” mocnym rykiem serii Waza Craft.

W tej czarnej kostce umieszczono cztery potencjometry, dzięki którym odnajdziemy idealny dla nas “śpiew”: Level, 2xEqualizer oraz Dist. Potencjometry, to jednak tylko część korekcji, którą umożliwia nam producent. Tuż pod potencjometrami, odnajdziemy przełącznik, dzięki któremu wejdziemy w inny, współczesny dźwiękowy świat.

Boss Waza Craft MT-2W Metal Zone, to efekt który nie tylko wygląda dobrze. On przede wszystkim świetnie brzmi!
Moc, którą generuje jego dźwięk, jest niewyobrażalnie soczysta i głęboka. A dzięki szerokiej możliwości ustawień, odnajdziemy się zarówno w brzmieniu typu Thrash Metal, jak i ciężkiego Death Metalu.

Obejrzyjcie koniecznie poniższy film, gdyż zaręczam, że większość z Was, maniaków ciężkich brzmień, zacznie marzyć i zbierać kasę na Boss Waza Craft MT-2W Metal Zone!

Więcej szczegółów:
Producent: www.boss.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj