Darmowe szkolenia z Presonus Studio One!

0

Presonus Studio One to jeden z popularnych programów DAW, czyli narzędzia do produkcji i miksowania muzyki! Z ciekawą inicjatywą wyszła Akademia Realizacji Dźwięku, która od listopada tego roku organizuje bezpłatne szkolenia z tego zaawansowanego narzędzia.

Mimo, iż producenci dokładają wszelkich starań aby obsługa ich była jak najprostsza, a proces oswajania się z olbrzymią platformą produkcyjną jak najkrótszy to mimo wszystko potrzebujemy dość sporego czasu aby w pełni korzystać z dobrodziejstw tego typu programów.

Szkolenia prowadzone przez specjalistów i znawców tematu z Akademii Realizacji Dźwięku, zdecydowanie mogą ten czas adaptacji skrócić oraz szybciej poznać większość zaawansowanych funkcji.

Więcej szczegółów na temat planu zająć otrzymacie pod nr. telefonu: +48 788 777 100 adresem mailowym: [email protected], a także na stronie: http://ard.edu.pl

Jak informują organizatorzy, szkolenia dedykowane są wszystkim osobom, bez względu na poziom zaawansowania lub całkowity brak znajomości tego środowiska.

Dodatkową korzyścią, płynącą z warsztatów jest uzyskanie międzynarodowego certyfikatu Presonus End User oraz możliwość skorzystania z 50% rabatu na zakup oprogramowania.

Warto także przypomnieć, że w maju tego roku miała premiera czwartej już odsłony tego zaawansowanego narzędzia, o którym pisaliśmy w artykule: PreSonus Studio One 4 – premiera najnowszej wersji popularnego narzędzia do produkcji i miksu muzyki!

Więcej szczegółów na temat oprogramowania:
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here