Boss DC-2W Dimension C, czyli nowe spojrzenie na klasykę brzmienia

0

Ostatnie wariacje marki Boss na temat efektów sprzed lat, przynoszą nam zupełnie odmienioną bazę brzmień z klasycznym blichtrem. Dziś na tapecie kolejna nowość, czyli Boss DC-2W Dimension C.

Nie wiem czy znajdzie się taki gitarzysta, któremu o uszy nie obiło się brzmienie SDD-320 Dimension D z lat ’80. I nawet jeśli wtedy robiliście w pieluchy, na chleb mówiliście “bep”, a na ptaki “bapty”, to brzmienie tego legendarnego efektu musiało pojawiać się w Waszym życiu na pewno częściej, aniżeli skoczne podrygi teraźniejszej gwiazdy radiowych stacji, Pana Sławomira.

Boss DC-2W Dimension C, to druga odsłona najnowszych efektów z serii Waza Craft.
Ten znakomity stompbox nie tylko jest odświeżoną wersją swojego prawie czterdziestoletniego brata. Dimension C, to zupełnie nowe, choć mocno nawiązujące brzmieniem do tamtych lat urządzenie.

Dzięki przemyśleniom japońskich inżynierów, efekt otrzymał to samo sterowanie, znane z SDD-320. Cztery proste przyciski Mode Selector kreują jednak nie tylko brzmienie gitary, ale i wokalu, pogłębiając je i nadając charakteru lat ’80. Nie oznacza to, że nowy Dimension C, to skopiowany efekt tamtych lat.
Dzięki dwóm trybom, możemy przełączać się we wspomniany SDD-320, lub nowoczesny Dimension C.
Sprawdźcie koniecznie, gdyż Boss Waza Craft DC-2W Dimension C, to wehikuł czasu, z którym ciężko będzie Wam się rozstać!

Więcej szczegółów:
Producent: www.boss.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here