Smoki na gitarach PRS – kolejny film z serii PRS Guitars “From The Archives”

0

Kolejny raz zapraszamy Was za kulisy produkcji gitar marki PRS. Dziś Paul Reed Smith i Marc Quigley opowiedzą o wszystkich dziewięciu gitarach z serii PRS Dragon.

“From the Archives” to cykl programów przygotowanych przez firmę PRS. Każdy odcinek opowiada o innym zagadnieniu, jak np. historia prototypowych modeli PRS Guitars McCarty Hollowbody z końca lat ’90, o której pisaliśmy jakiś czas temu w tekście PRS Guitars Archives i prototyp gitary McCarty Hollowbody.

W nagraniu, które dziś przedstawimy Paul i Marc rozmawiają o smokach na gitarach PRS – poznacie historię każdego z modeli z serii PRS Dragon, dowiecie się również, co było inspiracją do ich powstania. Czy wspominaliśmy, że na końcu tego filmu jest specjalna niespodzianka? To odcinek, którego nie możecie przegapić!

Najnowszy model z serii, PRS 35th Anniversary Dragon posiada wszystko co w magazynach PRS Guitars uznano za najlepsze – przetworniki TCI Treble i Bass, most PRS Stoptail czy klucze PRS Tweaked Phase III Locking. Do jej budowy użyto takich gatunków drewna jak klon, mahoń afrykański czy drewno ziricote z którego wykonano podstrunnicę.

O gitarze pisaliśmy w artykule NAMM 2020: PRS 35th Anniversary Dragon dołącza do linii gitar serii Private Stock, tam też zapraszamy po więcej informacji. Z kolei wszystkie inne gitary z serii wraz ze specyfikacją znajdziecie w odnośniku do strony producenta.
Przyznajcie, gitary prezentują się zjawiskowo, prawda?

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here