Neumann zaprasza na bezpłatne szkolenia online!

0

Potrzebujecie rozszerzyć swoją wiedzę na temat mikrofonów i ich technologii? W takim razie zapraszamy na bezpłatne szkolenia online jakie przygotowala firma Neumann, we współpracy z Sennheiser Sound Academy.

Podczas trzech jednogodzinnych sesji, trener John McGregor omówi wszystkie najważniejsze aspekty mikrofonów studyjnych marki Neumann: od najważniejszych zasad teoretycznych, poprzez praktyczne wskazówki i porady dotyczące użytkowania, po pielęgnację i konserwację produktów.

Szkolenia online, oferowane przez firmę Neumann, są doskonałą okazją do poszerzenia lub odświeżenia swoich umiejętności i wiedzy. Pierwsza sesja odbyła się w piątek 3 kwietnia. Pozostałe dwie sesje odbędą się w dniach 17 i 24 kwietnia. Wszystkie webinary odbędą się w języku angielskim. Szkolenia są bezpłatne, wymagają jedynie rejestracji na stronie https://www.neumann.com/webinars.

Informacje o wszystkich dostępnych szkoleniach w ramach Sennheiser Sound Academy można znaleźć także na stronie https://en-de.sennheiser.com/webinars.

Neumann stworzył także nowy hashtag #AtHomeWithNeumann, aby pomóc swoim klientom i fanom w szybkim odnalezieniu przydatnych treści wideo, które będą przygotowywane przez firmę podczas kryzysu związanego z koronawirusem. Zachęcamy do udziału w szkoleniach!

Przy okazji prezentujemy Wam kolejny odcinek video dotyczący rejestracji głosu i gitary akustycznej, w ramach cyklu Neumann Academy:

Poprzednie odcinki znajdziecie m.in. w naszych publikacjach:

Jak nagrać wokal z gitarą? Neumann Home Studio Academy cz.II

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj