Sennheiser XSW-D Pedalboard Set, czyli gratka dla gitarzystów!

0

Podczas styczniowej premiery cyfrowych systemów bezprzewodowych Sennheiser XSW-D, producent zapowiadał także bardzo ciekawy zestaw dla gitarzystów, do montażu w pedalboardzie. Poznajcie Sennheiser XSW-D Pedalboard Set!

Jeśli nie wiecie jeszcze czym są nowe bezprzewodowe systemy cyfrowe Sennheiser XS Wireless Digital to zapraszamy do naszego testu: https://uptone.pl/scena/test-sennheiser-xs-wireless-digital-latwy-w-uzyciu-cyfrowy-system-bezprzewodowy.

Wśród wielu możliwych konfiguracji jakie proponuje w nich producent, zapowiadał on też bardzo praktyczny zestaw dla gitarzystów, który można bez problemu zamontować w naszym pedalboardzie. Tak więc w nowym zestawie XSW-D Pedalboard Set, który ma niebawem trafić do sprzedaży, znajdziemy odbiornik do montażu w pedalboardzie oraz nadajnik, który podpinamy bezpośrednio do naszej gitary.

Podobnie jak w przypadku zestawu Sennheiser XSW-D Instrument Base Set, który również dla Was testowaliśmy, w zestawie Sennheiser XSW-D Pedalboard Set znajdziemy uchwyt do paska, przedłużkę jack 1/4″ i kabel do ładowania wbudowanej baterii.

Ciekawym i bardzo funkcjonalnym dodatkiem w odbiorniku tego zestawu jest możliwość podłączenia go nie tylko do wzmacniacza gitarowego ale również miksera, gdyż wyposażono go także w gniazdo XLR. Wisienką na torcie jest wbudowany TUNER! Za pomocą przełącznika nożnego możemy wyciszyć sygnał audio aby właśnie skorzystać z funkcji tunera.

Poza tymi ciekawymi i praktycznymi dodatkami nowego XSW-D Pedalboard Set dla gitarzystów, cała reszta jest niezmienna również dla tego zestawu. Praktycznie zerowa latencja (<4ms), pasmo 2.4 GHz, zasiąg do 75 metrów, możliwość pracy aż do pięciu zestawów jednocześnie i bardzo prosta obsługa! Wszystkie te cechy potwierdzamy naszym testem. 🙂

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.sennheiser.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here