Hercules Stands i nowe statywy gitarowe AGS PLUS Series

0

Jedno z najpotrzebniejszych narzędzi każdego gitarzysty – statyw gitarowy. Zapewnia on nie tylko wrażenia estetyczne z eksponowania naszej jedynej wybranki, ale i gwarantuje jej, bądź powinien gwarantować bezpieczeństwo. Nic więc dziwnego, że firma Hercules Stands postawiła na najważniejsze – mocną i zarazem estetyczną konstrukcję serii AGS PLUS.

Seria Plus to aż 13 modeli gitarowych statywów pionowych oraz ściennych charakteryzujących się nie tylko fajnym, estetycznym wykonaniem, ale przede wszystkim niebywałą wręcz dbałością o spasowanie elementów dla zabezpieczenia instrumentu.

Zobaczcie ich prezentację podczas niedawno zakończonych Summer NAMM:

W ofercie pojawiły się statywy do ciężkich gitar basowych, gitar elektrycznych i akustycznych. Podzielono je również na tzw. wąskie trzymanie gryfów i szerokie.
W serii Plus znajdziecie również multi statywy, na których zawiesicie/postawicie więcej niż jeden instrument.

Ponadto statywy wyposażone zostały w technikę zabezpieczeń polegającą na zatrzaśnięciu gryfu gitary w klamrach nie pozwalających jej na wysunięcie z trzymaka.

Całą paletę statywów znajdziecie na STRONIE POŚWIĘCONEJ SERII.
Pamiętajcie jednak, że dobry statyw to nie jakaś tam fanaberia, a narzędzie gwarantujące bezpieczeństwo Waszego instrumentu.

Więcej szczegółów
Producent: http://herculesstands.com
Dystrybutor: https://www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here