PRS SE Angelus A50E pod lupą magazynu Sweetwater

0

PRS SE Angelus A50E mieliśmy okazję przetestować prawie rok temu, jednak jego walory estetyczne, akustyczne, a także bardzo dobry stosunek ceny do jakości sprawiają, że zarówno ten model jak i wiele innych z serii SEAcoustics wciąż są interesującym materiałem do poznawania i prezentowania ich możliwości.

Na początku września amerykański magazyn Sweetwater przygotował bardzo ciekawą video-prezentację, gdzie poza szczegółowym omówieniem ich budowy i konstrukcji, mamy możliwość poznać jej walory brzmieniowe. Zatem zapraszamy do słuchania i oglądania:

Oczywiście zapraszamy także do naszego testu tego modelu, który znajdziecie poniżej:

W podsumowaniu napisaliśmy:

PRS SE Angelus 50E to kapitalny instrument, wykonany z niezwykłą dbałością, nie tylko konstrukcyjną, ale także estetyczną. Jest wygodny, precyzyjny, fantastycznie zbalansowany. Brzmi rewelacyjnie, niezwykle melodyjnie, perliście, żaden zakres częstotliwości wyraźnie nie góruje nad innymi, ani też nie zanika, zarówno przy grze „unplugged” jak i przy podłączeniu pod wzmacniacz. Jest niezwykle czuły na akcenty, co daje szeroki wachlarz możliwości artykulacyjnych. I na koniec najlepsze: kosztuje niecałe 4.000 PLN i to już jest cena z case’m w zestawie! Z pewnością cena spowodowana jest tym, że został wykonany w Chinach, ale jak już od dawna wiadomo „Made in China” nie musi oznaczać katastrofy. Tym bardziej, że po etapie produkcji gitara przechodzi kompleksową regulację w warsztatach PRS-a w Stanach Zjednoczonych.

[TEST] Gitara elektro-akustyczna PRS SE A50E Angelus

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here