PRS Guitars Factory Tour – odwiedzamy fabrykę w Stevensville w stanie Maryland

0

W amerykańskiej fabryce umiejscowionej w Stevensville w stanie Maryland, producent tworzy najważniejsze, flagowe modele swoich instrumentów. Z początkiem nowego roku zapraszamy Was na krótką wycieczkę po głównej fabryce PRS Guitars okraszoną komentarzem pracownika z 35 letnim stażem w PRS.

Jack Higginbotham, to jeden z najstarszych stażem pracowników w firmie PRS Guitars. Bezpośrednia prawa ręka założyciela marki, dyrektor zarządzający, pomysłodawca wielu rozwiązań i przyjaciel firmy, oprowadzi nas po głównej fabryce PRS Guitars znajdującej się w amerykańskim mieście Stevensville w stanie Maryland.

Opowie nam o wszystkich etapach produkcji, o selekcji drewna i wykańczaniu instrumentów. O nabijaniu znaczników na podstrunnicę i o kontroli jakości. Posłuży się legendarnymi przykładami prezentując tym samym tradycję wykonania legendarnych instrumentów PRS Guitars.

Jeśli zainteresowała Was ta krótka podróż po fabryce w Maryland, to odwiedźcie również indonezyjską fabrykę, w której tworzone są gitary serii SE – PRS SE Factory Tour, czyli wycieczka do Indonezji.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here