PRS SE Factory Tour, czyli wycieczka do Indonezji

0

Świetny wygląd, idealne spasowanie i doskonałe brzmienie – te pryncypia kierują budowniczymi PRS Guitars od zawsze. I nieważne, czy tworzą je w siedzibie w stanie Maryland, czy 9500 mil dalej, w fabryce dedykowanej serii SE – ta etyka jest z nimi zawsze i wszędzie – deklaruje producent. Dziś krótka wycieczka po indonezyjskiej fabryce w Surabaya.

Rok 2019 zdecydowanie już teraz można zapisać na chwalebnych kartach historii firmy PRS Guitars. Otóż producent wykonał ogromny skok w tworzeniu instrumentów serii SE.
Stało się tak m.in. dzięki fabryce zlokalizowanej w indonezyjskim mieście Surabaya, które już teraz śmiało można nazwać mekką gitar SE.

W ramach świętowania wspaniałych wyników sprzedażowych i zachwycie indonezyjską fabryką, producent zabiera nas na emocjonującą wycieczkę, podczas której opowie zarówno o fabryce jak i samych gitarach.
Oprowadzał nas będzie jeden z najstarszych stażem pracowników PRS, Jack Higginbotham.

Higginbotham rozpoczął pracę w PRS jako pracownik najniższego szczebla już w roku 1985, czyli dokładnie wtedy gdy Paul Reed Smith zakładał firmę PRS Guitars. Podczas tych wielu lat pracy, Jack przeszedł przez wszystkie szczeble kariery w całym przedsiębiorstwie, zawsze wspierając wizję Paula dotyczącą bezkompromisowej produkcji gitar.

Dziś Jack jest dyrektorem operacyjnym, urzeczywistniając w ten sposób “Amerykański Sen”. Aktualnie częścią jego obowiązków jest nadzorowanie pracy indonezyjskiej fabryki PRS.

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj