Złóż to sam, czyli jak złożyć zestaw perkusyjny na przykładzie TAMA SuperStar Classic

0

Jeśli kiedykolwiek interesował Was proces rozpakowywania i składania do przysłowiowej “kupy” zestawu perkusyjnego, to ten artykuł z całą pewnością Wam się spodoba. Zobaczcie, jak przygotować do gry zestaw TAMA SuperStar Classic!

Wydawało się Wam, że by zacząć grać musicie jedynie wyciągnąć z pudełka gotowy do użycia bęben? To błąd. Jak się okazuje, proces złożenia perkusji to fantastyczne zadanie dla majsterkowicza.

Zobaczcie nagranie przygotowane przez TAMA Drums, które przeprowadzi Was przez cały proces – od kartonu po pałeczki w dłoniach. Pamiętajcie jednak, że w zależności od wybranego zestawu i osprzętu szczegóły oraz zawartość opakowań mogą się różnić;)

Zestawy TAMA SuperStar Classic to ukłon w stronę klasycznego wzornictwa tej formuły jaki znany był w latach 80-tych. Inspirowany designem sprzed lat klasyczny kształt lug w połączeniu ze współczesną technologią i systemem zawieszenia tomów oraz cieńszymi klonowymi korpusami dostarcza perkusistom rasowego brzmienia w prawdziwie vintege’owym wydaniu.

O zestawie pisaliśmy już kilkukrotnie w tekstach oznaczonych tagiem TAMA SuperStar Classic.

Więcej szczegółów:
Producent: www.tama.com
Dystrybutor: www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here