Ortega TourPlayer – rewolucyjna gitara elektryczna z nylonowymi strunami do występów na żywo!

0
Otega-TourPlayer

Podczas zakończonych niedawno największych targów gitarowych w Europie – Guitar Summit – odbywających się w niemieckim Mannheim, firma Ortega Guitars zaprezentowała przełomową gitarę elektryczną z nylonowymi strunami przeznaczoną do występów live. Poznajcie model Ortega TourPlayer!

Ortega Guitars z dumą prezentuje model TourPlayer. Jak informuje producent jest to rewolucyjna gitara elektryczna z nylonowymi strunami, zaprojektowana do występów na żywo, zapewniająca autentyczne ciepło i rezonans gitary nylonowej przy jednoczesnym wyeliminowaniu sprzężeń zwrotnych.

Wykonany z dużą precyzją model TourPlayer posiada solidny korpus Okoume z wydrążonymi komorami, zapewniający zmniejszoną wagę i lepszy rezonans dla pełnego i wyrazistego fundamentu dźwiękowego. Top gitary dostępny jest w kolorze akacji, klonu płomienistego lub naturalnego świerku. Szyjka instrumentu wykonana jest odpowiednio z Okoume i podstrunnicy z Laurel. Zaokrąglona szyjka w kształcie litery “D” z menzurą o szerokości 48 mm i połączeniem pięty z korpusem na 14 progu zapewnia łatwą grę, ułatwiając płynne przejście dla gitarzystów, którzy do tej pory grali głównie na stalowych strunach.

Ortega-TourPlayer

Zastosowana elektronika to akumulatorowy system przedwzmacniacza Ortega MagusX. Na panelu sterującym znajdziemy cztery potencjometry: głośności, tonów niskich, średnich i wysokich, a także wbudowany tuner.

Do gitary producent dołącza także wytrzymały i usztywniany pokrowiec Ortega TourPlayer GigBag, który zapewni odpowiednią ochronę instrumentu w każdym warunkach.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj