Sennheiser ACCENTUM Wireless – nowe słuchawki z ANC i akumulatorem na 50 godzin muzyki!

0
Sennheiser-ACCENTUM-Wireless
Sennheiser ACCENTUM Wireless

Sennheiser właśnie zaprezentował nowe bezprzewodowe słuchawki wokółuszne ACCENTUM Wireless. Nowy model oferuje całkiem przyjemną funkcjonalność, w tym: hybrydowe ANC, tryb redukcji szumu wiatru, Bluetooth 5.2, do 50 godzin pracy na baterii i wiele więcej…

Sennheiser Accentum Wireless to nowy model bezprzewodowych słuchawek wokółusznych, który zostanie wprowadzony na rynek 4 października 2023. Słuchawki te mają wiele interesujących cech, które mogą zainteresować szerokie grono miłośników muzyki.

Trudno nie zauważyć podobieństwa do wprowadzonych w ubiegłym roku słuchawek Sennheiser Momentum 4, choć w nowym modelu, jak informuje producent, wykorzystano prostsze materiały obudowy, w tym tworzywo sztuczne w pałąku słuchawek, co oczywiście przekłada się na niższą ich cenę sprawiając, że model ten będzie bardziej dostępny dla większej ilości klientów.

Sennheiser-ACCENTUM-Wireless-black

Najważniejsze cechy Sennheiser Accentum Wireless to:

  • 37-milimetrowe przetworniki: Ten rozmiar przetworników ma zapewnić doskonałą jakość dźwięku, co jest istotne dla miłośników muzyki.
  • Hybrydowy system aktywnej redukcji szumów: To znaczy, że te słuchawki mogą redukować hałas z otoczenia, co pozwoli na jeszcze lepsze doświadczenie słuchania, szczególnie w głośnym otoczeniu.
  • Bluetooth 5.2 z łącznością z wieloma urządzeniami: Dzięki tej technologii możesz łatwo łączyć te słuchawki z różnymi urządzeniami, co zwiększa ich wszechstronność.
  • Kodeki aptX HD, SBC i AAC: Obsługa tych kodeków pozwala na wysoką jakość dźwięku, zwłaszcza przy strumieniowaniu muzyki z urządzeń mobilnych.
  • Długi czas pracy na baterii: Sennheiser Accentum Wireless mogą działać aż do 50 godzin na jednym ładowaniu, co jest znaczącym atutem, szczególnie dla osób, które korzystają z nich przez cały dzień.
  • Ładowanie przez port USB-C: Użycie standardowego portu USB-C ułatwia ładowanie słuchawek, ponieważ jest on szeroko dostępny.

Aktualnie do sprzedaży trafi wersja czarna, a wersja biała ma być dostępna już w listopadzie. Cena słuchawek Sennheiser Accentum Wireless wynosi $179.95, co może stanowić atrakcyjną opcję dla osób poszukujących jakościowych słuchawek bezprzewodowych w przystępnej cenie. Czy zatem nowy model stanie się popularnym wyborem wielu miłośników muzyki? Niebawem się o tym przekonamy.

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj