PRS Fiore i 5 ulubionych brzmień Marka Lettieriego [VIDEO]

170
PRS-Fiore-Mark-Lettieri

Zapraszamy Was do materiału video, w którym Mark Lettieri prezentuje swój sygnowany model PRS Fiore w nowym wykończeniu Sunflower, a także opowiada o swoich ulubionych brzmieniach, które zapewnia mu ten wszechstronny instrument.

PRS Fiore to model, który został stworzony we współpracy z utalentowanym muzykiem Markiem Lettierim. W tym roku gitara otrzymała nowe wykończenie Sunflower, które możemy podziwiać w najnowszym materiale video, gdzie artysta demonstruje pięć ulubionych brzmień, jakie można osiągnąć za pomocą tej gitary i wykorzystać zarówno na scenie jak i w studiu. Zapraszamy!

Model PRS Fiore zadebiutował na rynku w 2021 roku i cechuje się korpusem wykonanym z jesionu bagiennego oraz przykręcaną klonową szyjką o specjalnie zaprojektowanym profilu. Na gryfie z klonu umieszczono 22 progi oraz charakterystyczne dla firmy PRS “ptasie” znaczniki, a długość skali wynosi 25.5 cala.

PRS-Fiore-Sunflower

Gitara jest wyposażona w trzy przetworniki H/S/S stworzone we współpracy z Markiem Lettierim, a dzięki różnym pokrętłom i przełącznikom można eksperymentować z różnymi konfiguracjami dźwięku. Na przykład, przy mostku znajduje się humbucker Fiore-H, natomiast dwa pozostałe przetworniki to jednocewkowe Fiore-S. Głośność kontroluje jedno pokrętło, a za pomocą dwóch potencjometrów TONE można niezależnie dostosować brzmienie humbuckera i przetworników jednocewkowych. Dodatkowo, oprócz standardowego 5-pozycyjnego przełącznika, są także dwa przełączniki typu push-pull wbudowane w potencjometry TONE, co daje możliwość tworzenia różnorodnych kombinacji przetworników i cewek humbuckera.

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl