ORANGE Rocker 15 Terror – zobaczcie najnowszy test!

1

Szukacie uniwersalnego i niedużego heada w kwocie do 3000zł? Jeśli rozważacie zakup Orange Rocker 15 Terror, to świetnie trafiliście! Gear Gods przygotował niedawno obszerny video – test, który odpowie na większość nurtujących Was pytań.

Jak pisaliśmy przy okazji premiery (naszą publikację znajdziecie TU), Orange Rocker 15 Terror to wzmacniacz będący ukłonem do wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na wzmacniacze o dużych mocach. Dzięki regulacji mocy od 0.5W przez 1W, 7W aż do 15 Watt, wzmacniacz jest niesamowicie uniwersalny. Ponadto, producent wyposażył urządzenie w porządne transformatory, co razem z  klasyczną, lampową konstrukcją, gwarantuje pełne, głębokie brzmienie.

Na pokładzie znajdziecie wiele rozwiązań, które sprawią, że wzmacniacz ten sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, na sali prób, w studio oraz na scenie. Będą to m.in.:

  • dwa kanały,
  • pętla efektów
  • możliwość podpięcia footswitcha oraz dodatkowej kolumny

Czysty kanał to spełnienie marzeń purystów, gdyż posiada tylko jedną gałkę Volume a jego barwa została zaprojektowana tak, by oddawać naturalne brzmienie instrumentu oraz efektów wpiętych pomiędzy wzmacniacz i gitarę. Kanał przesterowany posiada regulację Gain, Volume oraz 3-pasmowe EQ. Oba kanały są bardzo czułe na artykulację oraz dynamikę gry.

ORANGE Rocker 15 Terror Head posiada również prawdziwą, lampową pętlę efektów.

Wisienką na torcie jest tu przełącznik attenautora Bedroom/Headroom zapewniający dodatkową regulację mocy, dzięki której uzyskamy prawdziwe, lampowe brzmienie nawet przy niewielkich głośnościach.

A teraz zapraszamy Was do zapoznania się z testem przygotowanym przez GearGods.net.

Więcej szczegółów:
Producent: www.orangeamps.com
Dystrybutor: www.arcadeaudio.pl

Na koniec chcielibyśmy jeszcze przypomnieć Wam porównanie wzmacniaczy Orange Amps Terror Rocker 15  Brent Hinds Terror. Znajdziecie je w tekście poniżej:

Porównanie! Orange Rocker 15 Terror vs. Brent Hinds Terror

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here