RODE NT-USB Mini, nagrywaj prosto na komputer lub tablet!

1

Szukasz dobrej jakości mikrofonu pojemnościowego, który będzie prosty w obsłudze i podłączysz go prosto do komputera lub tabletu? Nowy RODE NT-USB Mini może być dokładnie tym czego potrzebujesz. Nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy i sterowników. Podłączasz i nagrywasz!

Na początku roku swoją premierę miał RODE NT-USB Mini, o którym pisaliśmy już na łamach naszego portalu. Publikacje znajdziecie TUTAJ: https://uptone.pl/tag/rode-nt-usb-miniDziś przypominamy o tym kompaktowym i sprytnym mikrofonie, gdyż od kilku miesięcy jest już dostępny w Polsce, a poza tym może się pochwalić naprawdę dobrą jakością rejestrowanego dźwięku jak i niewygórowaną ceną (ok. 490 PLN).

Nadaje się do nagrywania wokali, instrumentów, streamingu i podcastów. Ma płaską charakterystykę częstotliwościową, wbudowany pop filtr do osłabienia głosek wybuchowych i doskonale izoluje szumy tła oraz inne obce dźwięki. Dołączony do mikrofonu stojak na biurko ma magnetyczną podstawę, którą możesz zamontować na statywach mikrofonowych lub ramionach studyjnych. NT-USB Mini jest bardzo prosty w konfiguracji i obsłudze. Nie wymaga instalowania żadnych sterowników. Wystarczy podłączyć i nagrywać!

Więcej szczegółów
Producent: https://ntusbmini.rode.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here