BOSS Pocket GT szczegółowo

0

Procesor gitarowy wielkości smartphona? Ależ owszem – BOSS Pocket GT to niewielki, ale skuteczny sposób na ćwiczenia, jamowanie i codzienne doskonalenie umiejętności.

Łącząc wysokiej jakości brzmienia gitarowe BOSS ze zintegrowanym uczeniem się na YouTube, ten kieszonkowy procesor efektów łączy się ze smartfonem lub tabletem, żeby stworzyć najlepsze studio do lekcji dla każdego. Znajdziemy tu szereg ciekawych rozwiązań pozwalających na sprawniejszą naukę czy ułatwiających muzykowanie w różnych warunkach, takich jak możliwość oglądania treści z YouTube w aplikacji BOSS Tone Studio, tworzenie listy utworów, ustawianie znaczników do loopów i wiele więcej. Ponadto dzięki automatycznemu przełączaniu pamięci użytkownika można także zmieniać brzmienia podczas odtwarzania filmu z YouTube. Warto też wspomnieć o takich funkcjach, jak przesyłanie muzyki przez Bluetooth, interfejs USB audio i wiele więcej.

Urządzenie posiada ten sam silnik brzmieniowy co bestsellerowy procesor GT-1, zapewniając ponad 100 światowej klasy wzmacniaczy i efektów. Ponadto 99 pamięci użytkownika wypełnionych zostało gotowymi do grania brzmieniami (z możliwością dostosowania lub stworzenia od podstaw). Ponieważ Pocket GT i GT-1 mają to samo DNA, zapisane ustawienia wzmacniaczy i efektów można wymieniać za pomocą odpowiednich edytorów BOSS Tone Studio.

Pocket GT zapewnia zatem silnik brzmieniowy i połączenia audio, podczas gdy towarzysząca aplikacja BOSS Tone Studio ma przeglądarkę YouTube, która przesyła dźwięk do Pocket GT oraz narzędzia do natychmiastowej, szczegółowej edycji i kształtowania brzmień.

Prosty, ale doskonały interfejs Pocket GT umożliwia dostęp do szeregu niezbędnych funkcji, takich jak przewijanie pamięci użytkownika za pomocą dedykowanego pokrętła, dostosowanie gainu i poziomu efektów wzmacniacza oraz włączanie wbudowanego tunera za pomocą szybkiego naciśnięcia. Dostępne są również przyciski do zdalnego sterowania, które zapewniają szybki dostęp do odtwarzania z YouTube oraz przełącznik Center Cancel pozwalający na natychmiastowe zmniejszenie głośność wokalu i gitarowych solówek w utworach.

Wisienką na torcie jest rozbudowana kwestia łączności. Pocket GT nie działa bowiem tylko z YouTube – użytkownicy mają także możliwość bezprzewodowego przesyłania muzyki z każdej aplikacji muzycznej przez Bluetooth czy przewodowe podłączenie za pomocą wejścia Aux, idealne do podłączenia odtwarzacza bez Bluetooth, automatu perkusyjnego lub innego urządzenia. Co więcej, osoby tworzące muzykę na komputerze mogą wykorzystać Pocket GT do nagrywania gotowych miksów ścieżek gitarowych w DAW przez USB.

BOSS Pocket GT w kilku zdaniach:

 • Ultra-kompaktowy wzmacniacz gitarowy / procesor efektów z potężnymi zintegrowanymi funkcjami do nauki
 • Towarzysząca aplikacja BOSS Tone Studio (iOS/Android/ Mac/Windows) z wbudowaną przeglądarką YouTube i narzędziami do szczegółowej edycji brzmień
 • Utwórz listy utworów wideo i ustaw znaczniki A/B aby powtarzały sekcje
 • Przypisz pamięć użytkownika do znaczników i zmieniaj brzmienia automatycznie podczas odtwarzania wideo
 • Autentyczny silnik brzmieniowy serii GT z ponad 100 wzmacniaczami i efektami gotowych do gry z zerowym opóźnieniem
 • 99 pamięci użytkownika (ustawienia wzmacniacza i efektów kompatybilne z podłogowym procesorem gitarowym GT-1)
 • Przesyłaj muzykę bezprzewodowo przez Bluetooth lub podłącz się przez wejście Aux
 • Kontroluj odtwarzanie utworu/wideo za pomocą dedykowanych przycisków
 • Funkcja Center Cancel zmniejsza głośność gitarowych solówek i wokali w filmach i utworach
 • Wbudowany akumulator z maksymalnie do czterech godzin działania
 • Wbudowany tuner z dedykowanym przyciskiem dla szybkiego dostępu
 • Interfejs audio USB do nagrywania w oprogramowaniu na komputerze
 • Pobierz dodatkowe patche w BOSS Tone Central

Więcej szczegółów:
https://www.boss.info/uk/products/pocket-gt

Zapraszamy także do zapoznania się z ciekawymi prezentacjami wideo. Znajdziecie je w publikacji zamieszczonej poniżej:

BOSS Pocket GT: Nowe podejście do nauki gry na gitarze elektrycznej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here