Nowy tuner od Ortega Guitars typu soundhole

0

Ortega Guitars OCST-1BK to prosty w obsłudze, przyjazny użytkownikowi tuner gitarowy typu soundhole. Posiadając wiele funkcji wydaje się być dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają ciekawego i przede wszystkim dokładnego tunera.

Tuner Ortega Guitars OCST-1BK zaprojektowany został z myślą o gitarze akustycznej, ukulele i innych instrumentów akustycznych. Producent ułatwił muzykom wybór funkcji strojenia przez cztery fabrycznie zainstalowane tryby pracy: gitara, basa, ukulele i tuner chromatyczny.

Dzięki piezoelektryce tuner chromatyczny zapewnia bardzo szybkie i dokładne strojenie. Jedną z największych zalet nowego tunera OCST-1BK jest jego konstrukcja typu soundhole. Dzięki temu, po zainstalowaniu w otworze dźwiękowym wydaje się być niemal niewidoczny, a dzięki zaciskowi montażowemu pokrytemu gumą tuner nie wychwytuje niechcianych drgań.
Ostatnią z zalet małego Ortega Guitars OCST-1BK jest jasny, 2-kolorowy wyświetlacz świecący na zielono wtedy, gdy struna ma właściwy strój, a na niebiesko gdy należy ją jeszcze podstroić.

Więcej szczegółów
Producent: www.ortegaguitars.com
Dystrybutor: www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj