Moogfest 2019 jeszcze w tym miesiącu!

0

Ostatni weekend kwietnia w Karolinie Północnej upłynie pod znakiem jednego z najsłynniejszych festiwali muzyczno-technologicznych na świecie – Moogfest! Synteza muzyki, sztuki i technologi – tak mówią organizatorzy i już piętnasty raz będzie okazja dowiedzieć się, że nie są to słowa rzucane na wiatr.

Czym jest Moogfest pisaliśmy już kiedyś i pozwolimy sobie to zacytować: “Dziś przedstawiamy wam Moogfest – imprezę, która podbije serce każdego muzycznego geeka, który technicznej stronie swojego hobby lub pracy poświęca więcej, niż odrobinę czasu. Mimo, że imprezę nazywa się festiwalem muzycznym, tu przede wszystkim stawia się na techniczną stronę muzyki.”

Tegoroczna, 15 już edycja wydarzenia będzie równie imponująca, jak dotychczas. Podczas trwającej aż cztery dni imprezy będzie można wziąć udział w licznych warsztatach, prelekcjach, zobaczyć nowinki ze świata sprzętu, porozmawiać na żywo z osobami, których zazwyczaj na ulicy nie uda się spotkać… Wieczorami zaś Moogfest zmieni się w koncertowisko, z zapowiedzianymi już m.in. Kimbrą, Mount Kimbie, Sunhouse i wieloma innymi artystami.

Pełnych szczegółów szukajcie na stronie organizatora i oficjalnym wydarzeniu na FB pod adresami: www.facebook.com/events/566278407091963 oraz www.moogfest.com.

Moogfest odbędzie się w dniach 25 – 28 kwietnia 2019 roku w Durham w Karolinie Północnej (USA).

Bilety wstępu jak zawsze do tanich nie należą i przygotowane są w trzech wariantach:

  • Capacitor – standardowy karnet wstępu na wszystkie wydarzenia – cena 249 USD plus podatek
  • Moogerfooger (VIP) – karnet VIP gwarantujący pierwszeństwo wstępu na wszystkie wydarzenia, dostęp do specjalnych stref i eventów VIP, prezent oraz posiłki i napoje w określonych przez organizatorów lokalizacjach – cena 499 USD plus podatek
  • Engineer – specjalny bilet na trwające dwa dni warsztaty prowadzone przez inżynierów firmy Moog. Podczas warsztatów dostaniecie możliwość stworzenia własnego analogowego syntezatora/sekwensera. Zajęcia prowadzone będą w trybie dwu i czterogodzinnym. Organizatorzy nie wymagają doświadczenia, jednak uczestnikom przyda się umiejętność lutowania.
    Posiadacze karnetu Engineer dostają również pełen dostęp do wszystkich wydarzeń Festiwalu w formie rozszerzonej (tj. tak samo jak Moogerflooger). – cena 1500 USD plus podatek

Dla zainteresowanych, bilety do kupienia na www.moogfest.frontgatetickets.com.

A oto, drodzy czytelnicy mała zapowiedź warsztatów. Intrygujące, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here