Nowa odsłona PRS SE Zach Myers na 2021

1

Jednym z nowych modeli PRS SE na rok 2021 jest sygnatura Zacha Myersa z zespołu Shinedown w odświeżonej wersji.

Gitara PRS SE Zach Myers to od lat jeden z bardziej rozchwytywanych modeli w katalogu firmy Paul Reed Smith. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko międzynarodowej sławie zespołu Shinedown, z którego pochodzi sygnujący ją swoim nazwiskiem gitarzysta, ale przede wszystkim znakomitym właściwościom brzmieniowym, manualnym i estetycznym, docenianym i pożądanym nie tylko przez fanów zespołu.

W tym roku postanowiono odświeżyć ten model, proponując go w nieco innej kolorystyce. Dotychczas dostępne wykończenia, zielone Trampas Green oraz podpalane Vintage Sunburst zastąpiono głębokim niebieskim o adekwatnej nazwie Myers Blue. W tym samym kolorze jest wzorzysta nakładka na główce gitary – coś, czego wcześniejsze modele SE Zach Myers nie oferowały.

Dodano także elegancki, biały binding wokół podstrunnicy, a ramki oraz obudowy przetworników są teraz w całości czarne zamiast dotychczasowej czarno-kremowej “zebry”. Również motylki stroików wykonano z czarnego tworzywa, aby korespondowały z całością. Pozostała specyfikacja techniczna jest bez zmian: mamy tu więc parę humbuckerów PRS 245 “S”, szyjkę mahoniową o profilu wide fat, mostek Stoptail z regulowanymi siodełkami każdej ze strun, a także otwór rezonansowy w kształcie litery “f” wycięty w klonowym topie mahoniowego korpusu.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here