Nowe modele PRS SE: Custom 24-08, Custom 24 oraz Zach Myers

0

W tym roku na rynku pojawią się trzy nowe modele gitar elektrycznych z serii PRS SE, a będą to SE Custom 24-08, SE Custom oraz model sygnowany SE Zach Myers.

PRS SE Custom 24-08

Od dotychczasowego, standardowego modelu SE Custom 24 różni się zastosowaniem dwóch humbuckerów TCI “S” z dodatkowymi mini-przełącznikami do rozłączania cewek obu przetworników z osobna. Kolejną różnicą jest nowo opracowany profil topu korpusu nazwany “shallow violin”. Lekko wypukła, wzorzysta klonowa nakładka prezentuje się wyśmienicie w dwóch dostępnych wykończeniach: przypalanym Vintage Sunburst i zielonym Eriza Verde.


PRS SE Custom 24

Podstawowy Custom 24 w tym roku także może cieszyć się odświeżoną linią topu “shallow violin” oraz trzema wersjami kolorystycznymi: Black Gold Burst, Faded Blue Burst i Bonnie Pink. W tym modelu znajdziemy parę przetworników 85/15 “S” wzorowanych na amerykańskich oryginałach PRS. Mogą one pracować w trybie pełnego humbuckera oraz coil split – tę opcję uzyskamy dzięki przełącznikowi rozdzielającemu ich cewki, umieszonemu w potencjometrze Tone.


PRS SE Zach Myers

Jedna z najpopularniejszych i najdłużej obecnych sygnatur w katalogu PRS SE, a przy okazji jedna z najbardziej nietypowych, bo łącząca kształt Singlecut z częściowo drążonym korpusem i otworem rezonansowym w kształcie litery “f”. W tym roku poddano go wizualnemu liftingowi obejmującemu nowe wykończenie Myers Blue w połączeniu z całkowicie czarnymi przetwornikami i motylkami stroików, co prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj