NAMM2019: Skunk Anansie i Nexi Industries tworzą efekty Octavius i Skunkdrive

0

Specjalnie na międzynarodowe targi Namm Show 2019, holenderska firma Nexi Industries i zespół Skunk Anansie weszli we współpracę by stworzyć znakomite efekty Octavius i Skunkdrive.

Informacja o początkach współpracy holenderskiej firmy Nexi Industries i brytyjskiego zespołu Skunk Anansie pojawiła się w mediach społecznościowych już jakiś czas temu. Jednak przecieki te nie sugerowały nad czym ta współpraca miałaby polegać. Teraz już wiemy, że jej owocem będą dwa efekty gitarowe, w których niemały wkład miał gitarzysta grupy Skunk Anansie, Martin Kent znany jako Ace.

Efekty reprezentować będą brzmienia formatu lat ’70 i ’80 ubiegłego stulecia. Zarówno Octavius jak i Skunkdrive to efekty przeznaczone dla subtelnych, choć chwilami krewkich muzyków, dla których rockowe brzmienia nie są tylko czystą teorią.
Skunkdrive umożliwiał będzie brzmienie wielu wzmacniaczy o mocnym charakterze. A Octavius zaoferuje modulację pełnej oktawy w dół i w górę.
Oba efekty posiadać będą dość ograniczony zakres korekcji za pośrednictwem jedynie trzech potencjometrów, jednak wierzymy, że takie możliwości w zupełności wystarczą.

Sugerowana cena efektów to 99,95 $, co na nasze da pewnie jakieś 400 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: www.nexi-industries.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here