Nadchodzi limitowana edycja efektu Z.Vex Box of Rock Clear

0

Firma Z.Vex Effects już niebawem wprowadzi do sprzedaży nową, limitowaną wersję pedału Box of Rock. W swojej nowej wersji kostka Box of Rock Clear zaskoczy nie tylko soczystym brzmieniem, ale także rewelacyjnym wyglądem.

Jeśli obawiacie się, że szklana kostka może nie podołać intensywnym i energetycznym występom, jesteście w błędzie. Z.Vex Box of Rock Clear wykonano z Lexanu, czyli kuloodpornego szkła używanego m.in. w samolotach czy w pojazdach transportujących „najważniejszych ludzi na świecie”.

I to właśnie przezroczysta obudowa i podświetlane diodami LED potencjometry sprawiają, że już samo patrzenie na kostkę jest ekscytujące.

Efekty Z. Vex słyną z prostoty układu sterowania i nie inaczej jest w Box of Rock Clear. Znajdziecie tu m.in. cztery regulatory – Volume, Tone, Drive i Boost, wewnętrzną klatkę Faradaya, uziemienie i miedziane przewody. Za ręczne lutowanie obwodów odpowiedzialny jest Shoua Thao, asembler, który od 24 lat buduje wszystkie ręcznie malowane efekty gitarowe Z.Vex.

Box of Rock Clear symuluje ulubiony wzmacniacz Zachary’ego, czyli Marshall JTM45 z 1966 roku. Dzięki regulacji tonów kostka dostosowuje jasność i zapewnia duże możliwości przesteru.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem tego niesamowitego efektu, koniecznie weźcie pod uwagę, że seria jest bardzo mocno limitowana.

Pedał dostępny będzie już wkrótce w cenie 269 USD.

Więcej szczegółów:
Producent – https://www.zvex.com
Dystrybutor: https://www.firmamuzyczna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here