HeadRush Backpack dla podróżujących!

0

Jesteś fanem pedalboardów marki HeadRush? Z pewnością często jesteś w trasie i chcesz mieć pewność, że twój gitarowy sprzęt będzie bezpieczny podczas każdej podróży. Dlatego też producent przygotował dedykowany futerał Backpack, do którego zmieścisz nie jeden, a wszystkie trzy cuda! 🙂

Dlaczego trzy? Ano dlatego, że producent ma aktualnie w swojej ofercie trzy podłogowe procesory gitarowe, które w pełnej konfiguracji mogą być w zasadzie kompletnym narzędziem pracy każdego gitarzysty. Oczywiście bez wiosełka się nie obejdzie 😉 Oczywiście posiadacze jednego czy dwóch procesorów, również mogą się zainteresować nowym futerałem, bo dodatkowe miejsce na inne potrzebne akcesoria zawsze mile widziane.

HeadRush zaprojektował specjalny futerał Backpack dla urządzeń Pedalboard, Gigboard oraz najnowszego Looperboard. Od teraz, muzycy będą mogli komfortowo przenosić swoje procesory bez obawy o ich zniszczenie.

Futerał wykonany jest z mocnego materiału z bardzo grubą gąbką wewnątrz.
Ma gumowe rączki i nóżki absorbujące uderzenia, grube paski do założenia na plecy i oddychający materiał z tyłu. Dodatkowo w środku są spore kieszenie na akcesoria.

Teraz przenoszenie Twoich ulubionych procesorów HeadRush Pedalbaord, Looperboard i Gigboard nie będzie sprawiać Ci żadnych trudności!

Nie wiemy co prawda kiedy będzie on dostępny w Polsce, ale w zagranicznych sklepach jest już dostępny zatem dla chętnego nic trudnego 🙂

Cena ok. 640 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://www.headrushfx.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here