Musikmesse2018: Szeroka prezentacja akcesoriów D’Addario

0

Amerykański gigant branży muzycznej ostatnio mocno zainwestował w produkcję akcesoriów zarówno gitarowych jak i perkusyjnych. Dziś mamy okazję zaprezentować Wam obszerną ofertę firmy D’Addario z tegorocznych targów Musikmesse.

W pierwszym filmie, przedstawiciel marki opowiedział nam o nowym kablu instrumentalnym D’Addario American Stage Kill Switch. Nowa, opatentowana konstrukcja wtyczki gwarantuje m.in. dużo lepsze trzymanie w gnieździe. Fajną cechą tego przewodu jest również jego lutowanie w promieniu 360 st przez co, jak mówi producent, kabel przewodzi dużo lepiej.
Ostatnią rzeczą, na którą mocno zwróciliśmy uwagę jest tzw. Kill Switch, czyli odcięcie dźwięku podczas wyciągania kabla z gniazda bez niepotrzebnych trzasków.

Kolejnym zaprezentowanym produktem był D’Addario Screeching Halt Humidifier, czyli prosty konstrukcyjnie lecz nieodzowny nawilżacz do gitar akustycznych.
Jego główną funkcją jest oczywiście nawilżanie, jednak dzięki temu iż montujemy go w otworze rezonansowym, świetnie sprawdza się również jako tłumik koncertowy. Pisaliśmy o nim w tekście: D’Addario Screeching Halt Humidifier – nowy, ważny gadżet dla zdrowia Twojej gitary

D’Addario Multi-Tool to z kolei wielofunkcyjne urządzenie o niewielkich rozmiarach, które w bardzo przystępny sposób pomoże nam w technicznej części życia z gitarą przy boku. D’Addario Multi-Tool skierowano głównie do muzyków często podróżujących, dla których czasami problematyczne jest wyregulowanie gitary bądź wymiana strun czy też ustawienie wysokości przetworników.

Pro-Mark ActiveGrip to kolejny produkt zaprezentowany przez przedstawiciela marki. Pałki perkusyjne charakteryzuje głównie substancja pokrywająca ich powierzchnię. Otóż tzw. ActiveGrip to nic innego jak materiał, który staje się nieco klejący pod wpływem temperatury dając pewniejszy uchwyt muzykowi. Ważne jest jednak, że wbrew pozorom materiał ten nie pozostawia śladów ani na dłoniach, ani na membranach.

Ostatnim zaprezentowanym produktem był D’Addario NS Micro Clip. Ten osławiony w ostatnich miesiącach mikro tuner to absolutnie świetne rozwiązanie dla każdego gitarzysty, niezależnie czy jest muzykiem w pełni profesjonalnym czy też amatorem.
Jego bardzo małe rozmiary i sposób montażu poprzez przykręcenie do klucza gitarowego, powodują, że jest jednym z najczęściej wybieranych w ostatnim czasie tunerów marki D’Addario.
Jasne podświetlenie daje również komfort użytkowania podczas gry na koncertach.
O tunerze przeczytacie tutaj: Tuner D’Addario NS Micro Clip – mały, mniejszy, najmniejszy!

Więcej info:
Producent: www.daddario.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj