Magdalena Czwojda o HeadRush Pedalboard

0

HeadRush Pedalboard to jedyny w swoim rodzaju multiefekt gitarowy. Mobilny, łączący w sobie wiele możliwości i idealny zarówno do pracy w studio, jak i na scenie. O najnowszym produkcie HeadRush swoją opinią podzieliła się gitarzystka Magdalena Czwojda.

Magdalena Czwojda to jedyna w Polsce gitarzystka grająca na gitarze akustycznej i elektrycznej tak zróżnicowany repertuar. Koncertuje ze swoim solowym materiałem promując najnowszy album “W zależności”, na stałe współpracuje z zespołem „Tercet czyli Kwartet” i Teatrem Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu oraz tworzy jazzowy duet z basistą Tomkiem Grabowym i rodzinny zespół „Past&Future”. W jednym z wywiadów artystka wyjawiła swoje przemyślenia o multiefekcie:

HeadRush to wspaniałe rozwiązanie dla osób chcących połączyć wszystkie najlepsze gitarowe brzmienia w jednym. Daje nieograniczone możliwości kreowania dźwięku, edycja jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna i – co ważne dla mnie jako kobiety, ale myślę, że mężczyźni też to docenią – rozmiar tego sprzętu daje możliwość zabrania go ze sobą dosłownie wszędzie. W każdym miejscu można cieszyć się swoim ulubionym brzmieniem ćwicząc, grając koncerty czy nagrywając (!) – wystarczy tylko podłączyć do komputera.
Polecam!

Krótką rozmowę z Magdaleną Czwojdą i odrobinę jej twórczości usłyszycie na  www.halopolonia.tvp.pl.

O HeadRush Pedalboard przeczytacie też na www.uptone.pl/gitara/headrush-pedalboard-multiefekt-na-miare-naszych-czasow i www.uptone.pl/gitara/seria-tutoriali-do-headrush-pedalboard.

Więcej info:
Producent – www.headrushfx.com
Dystrybutor – www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here