Koncert Muzyki Filmowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku

0

Nie ma chyba muzyki bardziej pasującej do gatunku Muzyki Programowej, niż właśnie muzyka filmowa i teatralna. Od wielu lat za jej pomocą podbijane są emocje oglądanych przez nas obrazów i filmów i jednocześnie żadna inna muzyka nie definiuje tak klarownie swoich treści i przekazu.

I właśnie muzykę filmową i teatralną będziecie mieli okazję wysłuchać w trakcie koncertu, jaki odbędzie się 3 marca w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Gdańsku.
W programie imprezy usłyszycie utwory autorstwa studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku:
Adama Diesnera, Krzysztofa Falkowskiego, Piotra Jędrzejczyka, Mikołaja Łajminga, Maksyma Kalinowskiego, Michała Edwarda Krzemińskiego, Pauliny Miedzińskiej, Anny Rocławskiej-Musiałczyk, Ewy Miriam Saczko i Joanny Złotkowskiej.
Utworom wykonanym na żywo przez Orkiestrę Symfoniczną złożoną ze studentów Akademii towarzyszyć będą projekcje filmów, animacji i obrazów. Orkiestra zagra pod batutą Piotra Jędrzejczyka, zaś koncert poprowadzi Justyna Ślubowska.

Koncert Muzyki Filmowej odbędzie się 3 marca 2018 o godzinie 18:00 w Sali Żółtej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny, wystarczy tylko pobrać darmową wejściówkę ze strony www.amuz.gda.pl. Wejściówki do pobrania od 26 lutego 2018 od godz. 12:00.

Więcej informacji znajdziecie też na www.facebook.com/events/1996206780618615 i www.facebook.com/kolo1gdansk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here