HeadRush Pedalboard – multiefekt na miarę naszych czasów

0

W dobie upraszczania wszystkiego co proste, gdy funkcjonalność ekranów dotykowych stała się standardem, a nie gadżetem, firma HeadRush wprowadza na rynek multiefekt konkurujący z największymi graczami na rynku. Poznajcie HeadRush Pedalboard.

Prezentowany HeadRush Pedalboard to sprzęt, dzięki któremu ustawienie parametrów brzmieniowych staje się jeszcze prostsze niż dotychczas. Duży, 7″ dotykowy ekran umiejscowiony centralnie, sprawia, że manipulowanie brzmieniami multiefektu jest banalnie proste, a współpraca urządzenia z muzykiem jest efektywna jak nigdy dotąd.

HeadRush Pedalboard wewnątrz kryje czterordzeniowy procesor i wyjątkowe oprogramowanie DSP Eleven® HD Expanded™. To dzięki takiemu połączeniu do dyspozycji otrzymujemy niesamowicie realistyczne brzmienia i symulacje najróżniejszych wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów oraz efektów. Na pokładzie multiefektu, znajdziemy również standardowe złącza, wśród których są: wejście gitarowe 1/4″, 2 wyjścia XLR z przełącznikiem odcinającym masę, 2 wyjścia TRS 1/4″ z przełączaniem poziomu wzmacniacz/linia, 5-pinowe wejście/wyjście MIDI oraz wbudowaną pętlę efektów (1/4″ stereo).
HeadRush Pedalboard to sprzęt wyspecjalizowany dla muzyków scenicznych oraz studyjnych. Łatwość obsługi powala na kolana, a brzmienia onieśmielają swoim realizmem.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.headrushfx.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here