Poznaj ukulele Ortega z Agnieszką Musiał [VIDEO]

0

Ortega DSSUITE-UKE to pierwszy model ukulele od Ortega Guitars jaki zaprezentowała nam Agnieszka Musiał. W klimatycznym otoczeniu Sklepu Muzycznego Pasja zainaugurowała swój 4-odcinkowy cykl, a kolejny model poznamy i usłyszymy już w najbliższą środę.

Agnieszka Musiał jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu. Komponuje, pisze teksty i tworzy dla wielu artystów. Jej dorobek artystyczny to m.in. jej udział na ponad 30 albumach różnych wykonawców. Na swoim koncie ma również pracę jako wykładowca na rodzimej uczelni oraz w Szkole Muzycznej II stopnia im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie. Szerzej pisaliśmy o niej TUTAJ.

Tym razem wspólnie z firmą Ortega Guitars Polska i Sklepem Muzycznym Pasja przygotowała cykl 4 filmów video, w których prezentuje cztery modele wyjątkowych ukulele marki Ortega, towarzyszących jej w życiu zawodowym podczas koncertów i różnych projektów muzycznych.

W pierwszym odcinku mogliśmy nieco bliżej poznać model Ortega DSSUITE-UKE. Ta vintage’owa piękność należy do ekskluzywnej serię Private Room. Posiada płytę rezonansową z litego świerku typu Alaskan i wykończenie – distressed tobacco satin.

W drugim odcinku, Agnieszki prezentuje model elektro-akustycznym, koncertowe ukulele Ortega LIZARD-CC-GB. Po kilku słowach wprowadzenia o tym egzotycznym instrumencie Agnieszka Musiał wykona na nim swoją autorską piosenkę „UKUBANDA”.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl
Agnieszki Musiał: www.facebook.com/agnieszkamusial777

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj