Legendarne efekty Morley w Audiostacji!

0
Morley-Pedals

Morley to legendarna amerykańska marka, która słynie ze swoich fantastycznych efektów gitarowych. Audiostacja została właśnie jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce!

Morley to legendarna amerykańska marka, która słynie ze swoich fantastycznych efektów gitarowych wah-wah. Dzięki innowacyjnemu podejściu i wysokiej jakości wykonania firma wyrobiła sobie status kultowej. W ciągu ponad 50 lat istnienia firmy z efektów Morleya korzystały takie gwiazdy jak David Gilmour, Geddy Lee, Cliff Burton, Steve Vai czy Mark Tremonti.

Jednym z najbardziej popularnych produktów jest Morley Bad Horsie. Nad procesem powstawania tego wyjątkowego efektu czuwał sam Steve Vai.

Morley-Bad-Horsie-wah-wah

Każdy z efektów wah-wah firmy Morley posiada unikalny obwód buforowy, który chroni i ulepsza Twoje brzmienie. Nie doświadczysz już zmian w głośności lub straty w jakości sygnału spowodowanych przez używanie wielu różnych efektów lub długich kabli. Każda kostka Morleya jest zbudowana w taki sposób, aby przetrwała wszelkie trudy trasy koncertowej oraz przeciwności losu. Dzięki bezprzełącznikowej aktywacji wystarczy, że nadepniesz na „kaczkę”, aby ją uruchomić oraz zdjąć nogę, aby efekt przeszedł w tryb bypass. Wszystkie efekty wah-wah firmy Morley posiadają optyczny mechanizm,
który nigdy nie piszczy i nie zużywa się. Dodatkowo fluorescencyjne logo Morley świeci w ciemności, abyś zawsze trafiał nogą w odpowiedni efekt.

Morley-SWITCHING-PEDALS

Morley to oczywiście nie tylko efekty wah-wah, ale również wysokiej jakości rozdzielacze sygnału. Dzięki takim produktom jak Morley ABY, czy Morley ABC będziesz mógł wysłać sygnał z jednej gitary do dwóch wzmacniaczy lub z dwóch gitar do jednego wzmacniacza. Jeżeli to Ci nie wystarczy, to ABC PRO i ABY MIX dają Ci niemal nieograniczone możliwości routowania sygnału.

Morley-Hum-Eliminator

Coś szumi, coś brumi? Nie martw się, bo dzięki takim efektom jak Hum Eliminator, czy Line Level Shifter, będziesz mógł ochronić swoje brzmienie przed pętlą masy, która powoduje niechciane zakłócenia. Efekty te nie potrzebują zewnętrznego zasilania i nie wpływają na jakość brzmienia.

Jednym z najnowszych produktów Morleya jest całkowicie analogowy multiefekt gitarowy AFX-1, który łączy w sobie wszystko, co jest Ci potrzebne, aby dobrze wykonać swoją robotę – echo z lat 70. chorus z lat 80. distortion
z lat 90. i „kaczka” z lat 2000. Szerzej pisaliśmy o nim TUTAJ.

Morley AFX-1

Więcej szczegółów
Producent: https://www.morleyproducts.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj