teenage engineering przedstawia mikrofon CM-15!

0
teenage-engineering-CM-15_uptone

CM-15 to kieszonkowy mikrofon z kapsułą o dużej membranie, przełomowymi funkcjami i studyjną jakością dźwięku, którą możesz zabrać w teren. Poznajcie najnowsze dzieło od teenage engineering!

teenage engineering CM–15 to kolejny element systemu “field”. Wszechstronny, ultraprzenośny mikrofon zapewnić ma studyjną jakość dźwięku oferując do tego wbudowany i profesjonalny interfejs audio USB-C (z wbudowanym przedwzmacniaczem). Dodatkowo wbudowane gniazdo 3,5 mm i mini xlr zasilany fantomem 48 V, tworzy z niego jedyny w swoim rodzaju mikrofon studyjny zasilany bateryjnie umożliwiający także pracę w terenie.

Do profesjonalnego nagrywania preferowane są kapsuły o dużej membranie, ale są rzadkie w świecie urządzeń przenośnych. Jak informuje producent nowy CM-15 wyposażony jest w przetwornik analogowo-cyfrowy firmy ESS Sabre, zachowujący dźwięk o wysokiej wierności i rejestrujący wyjątkowe szczegóły w każdej sytuacji podczas nagrywania.

Warto także zaznaczyć, że CM-15 posiada wiele wspomnianych wyjść, które mogą być używane jednocześnie: mini XLR, jack 3,5 mm i USB-C. Może być również zasilany na trzy sposoby: poprzez zasilanie phantom, baterię lub USB-C, natychmiast wykrywając odpowiednie źródło zasilania dla podłączonego urządzenia.

teenage-engineering-CM-15

Nie znamy jeszcze sugerowanej ceny ale firma Audiotech, dystrybutor marki w Polsce informuje, że jego dostępność planowana jest na lato bieżącego roku.

Główne cechy:

  • Kapsuła membranowa o średnicy 1 cala, wyprodukowana przez firmę peluso;
  • Przetwornik analogowo-cyfrowy ESS Sabre ES9822Q PRO;
  • Wzmacniacz OPA 140 JFET o bardzo niskich zniekształceniach;
  • elastyczny system zasilania z 10-godzinnym akumulatorem;
  • w zestawie mini statyw;
  • wymiary: 90mm x 65,5mm x 19mm;
  • waga: 132 g.

Więcej szczegółów
Producent: www.teenageengineering.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj