Jim Dunlop Way Huge Purple Platypus Octidrive drugiej generacji w limitowanej edycji

0

Kolejna nowość na koniec roku – Jim Dunlop Way Huge Purple Platypus Octidrive Mk II, to efekt wszechstronny. Urządzenie oferuje zarówno funkcję oktawera, jak i efektu modulującego inne, czasami egzotyczne brzmienia.

Jim Dunlop Way Huge Purple Platypus Octidrive, to druga generacja znakomitego efektu, do którego dołożono pewne znaczące zmiany.
Brzmienie kostki określane jest przez producenta mianem “maślanego”. Jest połączeniem efektu Red Llama Overdrive z możliwością znaczącego wzmocnienia lub obcięcia częstotliwości, dzięki potencjometrowi Hi Cut. Ta właśnie funkcja umożliwia przejście efektu w OctiDrive.

Bardzo istotnym jest również fakt, że dzięki dodanemu potencjometrowi Hi Cut, efekt umożliwia uzyskanie brzmienia, które producent porównuje z brzmieniem instrumentu Sitar (indyjski instrument szarpany). Jak uzyskać takie i podobne brzmienia?
Producent w opisie podaje mini instrukcję.
Wystarczy, że przełączysz pickupy w pozycję mostka, a reszty dokona czuły na dotyk efekt Way Huge Purple Platypus Octidrive i potencjometr Hi Cut.
Cóż, póki co wierzymy na słowo.

Poza wspomnianym potencjometrem, efekt posiada również możliwość pokręcenia gałkami Volume oraz Drive. Całość upakowana jest w bardzo ładne metalowe pudełko o rozmiarach klasycznego stompboxa z jednym przyciskiem nożnym.
Way Huge Purple Platypus Octidrive produkowany będzie jedynie w liczbie 1 000 sztuk.

Efekt napędza 9 V zasilacz DC lub 9 V bateria.

Więcej szczegółów:
Producent: www.jimdunlop.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here