10 powodów, dla których warto wybrać PreSonus Studio One!

0

W tym roku popularny program DAW (Digital Audio Workstation) – PreSonus Studio One doczekał się już czwartej odsłony. Do tego dostępny jest w polskojęzycznej wersji, co ułatwi start początkującym producentom! To jednak dopiero początek…

Szerzej o możliwościach nowej wersji popularnego programu pisaliśmy w artykule: PreSonus Studio One 4 – premiera najnowszej wersji popularnego narzędzia do produkcji i miksu muzyki!

Dla niezdecydowanych producent przygotował prezentację możliwości w pigułce, wskazując 10 najważniejszych powodów, dla których warto zdecydować właśnie na ten program:

  • Intuicyjny i możliwy do spersonalizowania interfejs użytkownika.
  • Producent, słuchając rad i uwag userów, stale wprowadza poprawki i ulepszenia, które dostępne są za darmo! Aktualizując swój program na bierząco, masz gwarancję najlepszej i najbardziej komfortowej pracy w tym środowisku DAW.
  • Jak zapewnia producent, Studio One to jedyny na rynku program, który posiada kompletne rozwiązania do masteringu.  Oferuje zintegrowany zestaw masteringowy z automatyczną aktualizacją miksu, DDP, nagrywaniem CD Redbook i przygotowywaniem wydań cyfrowych.
  • Studio One wspiera wszystkie standardy wtyczek: VST, VST3 oraz Audio Unit, dzięki czemu możesz korzystać z wszystkich możliwych pluginów i instrumentów jakich potrzebujesz. Dodatkowo mamy pełną integrację z Notion (najbardziej uniwersalne narzędzia aranżacyjne ze wszystkich programów muzycznych), a także import/eksport AAF co umożliwia przeniesienie danych utworu na dowolny inny DAW lub ze starego na Studio One. Do tego dwukierunkowa integracja z SoundCloud!
  • Stworzony do pracy z każdym gatunkiem muzycznym.
  • Na pokładzie mnóstwo efektów, instrumentów oraz zintegrowany edytor wysokości dźwięku/timingu Melodyne Essentials 4.
  • I znacznie, znacznie więcej…!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronach:
Producent: www.presonus.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here