Jak nagrywać i miksować muzykę metalową?

0

W jaki sposób dobrać i ustawić mikrofony, jak przeprowadzić proces rejestracji i co zrobić w post-produkcji, aby nagrania zespołów metalowych brzmiały zgodnie z kanonami gatunku? Na te pytania szukajcie odpowiedzi w najbliższym odcinku Na Setkę, którego gościem będzie Filip “Heinrich” Hałucha.

Po latach doświadczeń jako muzyk kilku uznanych zespołów metalowych, takich jak Vesania, Rootwater, Decapitated, Masachist czy Unsun, Filip Hałucha – w środowisku znany jako Heinrich – rozwinął swoje zainteresowania oraz działalność zawodową w kierunku realizacji nagrań i produkcji muzycznej.

Obecnie jako właściciel Heinrich House Studio w Legionowie oraz realizator współpracujący z wieloma znanymi studiami w całej Polsce, ma na swoim koncie pracę przy nagraniach takich zespołów jak Azarath, Behemoth, Black River, Decapitated, Hate, Hunter.

Oprócz tego Filip Hałucha projektuje i wytwarza specjalistyczne uchwyty mikrofonowe i inne akcesoria studyjne pod własną marką Heinrich Concept.

Na spotkanie na żywo z mistrzem w dziedzinie produkcji i obróbki metali ciężkich zapraszają Kris Górski i Grzesiek Stasiuk w środę 2 czerwca o godzinie 20:00 na kanale Na Setkę:

Więcej o Heinrich House Studio:


Więcej o Heinrich Concept:

Więcej o Na Setkę:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj