2 nowe pluginy Universal Audio!

0
UAD-Plugins-Electra-88-Vintage-Keyboard-Studio-Capitol-Mastering-Compressor

Universal Audio przedstawia dwie nowe wtyczki do produkcji muzycznej: kompresor Capitol Mastering Compressor oraz wirtualny instrument klawiszowy Electra 88 Vintage Keyboard Studio – obie wzorowane na autentycznym, vintage’owym sprzęcie analogowym!

UAD Electra 88 Vintage Keyboard Studio to wtyczka, która emuluje klasyczne pianino elektryczne Rhodes Eighty Eight Suitcase Mark 1 z roku 1974. Universal Audio stworzyło wirtualną wersję tego instrumentu, oddającą jego charakterystyczny dźwięk z najwyższym stopniem autentyczności, włączając w to bogate zniekształcenia harmoniczne i wbudowany efekt tremolo, dodając do tego szeroki wybór zewnętrznych efektów i wzmacniaczy. Dzięki temu wtyczka Electra 88 Vintage Keyboard Studio pozwala muzykom i producentom na odtworzenie kultowych brzmień z przeszłości w nowoczesnym środowisku cyfrowym – ze wszystkimi zaletami obu tych światów. Tylko posłuchajcie tych próbek!

UAD Capitol Mastering Compressor to plugin wzorowany na lampowym kompresorze CM5511 używanym w słynnym studiu Capitol Studios w Los Angeles. Urządzenie to, powszechnie uważane za jeden z najlepszych kompresorów do zastosowań masteringowych, zostało poddane gruntownej analizie przez specjalistów z Universal Audio, dzięki czemu teraz wszyscy będziemy mogli skorzystać z jego walorów w wersji wirtualnej. Niezależnie od gatunku muzycznego, Capitol Mastering Compressor szczodrze obdarzy wasze produkcje profesjonalną kompresją i ciepłymi harmonicznymi o najszlachetniejszym rodowodzie.

Obie nowe wtyczki Universal Audio oferowane są aktualnie w promocyjnych cenach, zarówno pojedynczo w wersjach natywnych, jak i w ramach subskrypcji UAD Spark.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj