Eventide UltraTap Pedal dopasuje się do każdego rytmu

1

Firma Eventide nie ustaje w wyciąganiu najbardziej pożądanych algorytmów ze swoich potężnych multiefektów i serwowaniu ich prosto pod stopy gitarzystów (i nie tylko!) w formie efektów stomp box.

Eventide UltraTap Pedal to trzeci zaraz po Blackhole i MicroPitch efekt z rodziny Dot9. Tym razem otrzymujemy unikalny zestaw efektów modulacyjnych bazujących na rytmicznych powtórzeniach, takich jak delay, tremolo, a także nowoczesne pogłosy czy syntetyczne pady – a wszystko to z funkcją Tap Tempo dopasowującą prędkość modulacji do zadanego tempa utworu. Można go wykorzystać na wiele różnych sposobów, a stworzone brzmienia zapisać w 127 presetach, przywoływanych z poziomu urządzenia lub za pomocą komunikatów MIDI.

Zestaw wejść i wyjść oraz opcje konfiguracji pozwalają na użycie Eventide UltraTap w dowolnym setupie, czy jest to prosty łańcuch sygnałowy, czy rozbudowany system wielokanałowy sterowany kontrolerami MIDI i pedałami ekspresji. Może też współpracować z innymi instrumentami oprócz gitary czy basu – klawiszami, syntezatorami, a nawet jako urządzenie liniowe w studiu czy na stole DJ-skim.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.eventideaudio.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

Posłuchajcie kilku próbek jego olbrzymich możliwości:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj