Gitarowe brzmienie Queen w AmpliTube Brian May

0

Dobra wiadomość dla fanów zespołu Queen: IK Multimedia wypuszcza pakiet wirtualnych wzmacniaczy, efektów i presetów brzmieniowych odwzorowujących studyjne i koncertowe zestawy Briana Maya!

W ścisłej współpracy z muzykiem stworzono cyfrowe reprodukcje wzmacniaczy, kolumn, efektów, a nawet całych łańcuchów sygnałowych, jakich Brian May używał na płytach oraz koncertach Queen, w tym także w konkretnych utworach i poszczególnych ich częściach.

Znajdziemy tu między innymi jego słynną konfigurację trzech wzmacniaczy AC30, sygnowaną „kaczkę“ May Wah i kontrolowany pedałem FOX Phaser, a nawet efekt symulujący charakterystyczne brzmienie jego osobistej gitary Red Special.

Oprócz tego do dyspozycji mamy – tak samo jak w pozostałych modułach z serii AmpliTube – możliwość wyboru i pozycjonowania mikrofonów, modyfikowania przestrzeni studyjnej, a także grania do podkładu i nagrywania wielościeżkowego w zintegrowanym rejestratorze.

Oczywiście AmpliTube Brian May może działać zarówno jako samodzielna aplikacja lub jako wtyczka w dowolnym programie DAW na systemie Windows lub MacOS.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ikmultimedia.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj