EBS HD360 Anniversary! Limitowany wzmacniacz basowy na 30-lecie firmy!

0

EBS świętuje! Ma co! Już 30 lat dostarcza muzykom na całym świecie sprzęt najwyższej klasy! Jak uczcić 30 lat ciężkiej pracy, a jednocześnie pasji i zamiłowania do muzyki? Najlepiej stworzyć coś wyjątkowego, kolekcjonerskiego, co będzie się kojarzyło z renomą marki! Takim bez wątpienia jest limitowany wzmacniacz basowy EBS HD360 Anniversary!

Zapewne kiedy czytasz tą informację, szansa na zakup tego wyjątkowego wzmacniacza basowego jest już minimalna ale nadal jednak jest 🙂 Producent dosłownie wczoraj ogłosił tę radosną nowinę o wypuszczeniu zaledwie 50 sztuk tego jubileuszowego egzemplarza.

EBS HD360 Anniversary to gratka dla fanów i kolekcjonerów marki. Jeśli chodzi o brzmienie i potencjał to oferuje dokładnie to samo co seryjny model EBS HD360. Wersja limitowana wyróżnia się jedynie bardziej ekskluzywnym wyglądem zewnętrznym. Poniżej zdjęcie wersji jubileuszowej i seryjnej.

EBS HD360 Anniversary
EBS HD360 – model seryjny

Co równie istotne, producent nie poszybował z ceną tego wzmacniacza z racji tego, że jest to wersja limitowana. Kosztuje dokładnie tyle samo co standardowy model czyli ok. 4.600 PLN. Dodatkowo do każdego egzemplarza, firma dokłada także specjalny album/książkę również wydaną z okazji 30-lecia istnienia firmy EBS.

Miły i bardzo uczciwy gest ze strony producenta!


EBS HD-360 to kompaktowy i mocny wzmacniacz basowy, idealny dla basistów, którzy oczekują mocy i pełnej kontroli w studiu i na scenie przy stosunkowo małych gabarytach. Jest to jednocześnie jeden z najpopularniejszych headów basowych. Od 4 lat dumnie zastępuje swoje równie legendarnego poprzednika HD350.

  • Moc: 350 W RMS
  • Sekcja EQ: Bass +/- 15 dB @ 100 Hz, Treble +/- 15 dB @ 4 kHz, Treble +/- 15 dB @ 4 kHz
  • 4-pasmowe EQ
  • potencjometry Bright and Drive
  • symulator głośnika na wyjściu XLR DI
  • Wymiary: 48cm x 33cm x 9cm
  • Waga 9 kg

Więcej szczegółów:
Producent: http://ebssweden.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj