Friedman GOLD 72 Wah: Shawn Tubbs o nowej kaczce!

0

Nie wiecie nawet jak się cieszę wracając do tematu efektów Wah. Po długiej przerwie mam dla Was coś, co rozpali nawet najchłodniejsze drobiowe serduszka. Kaczka Friedman GOLD 72 Wah – a opowie o niej Shawn Tubbs.

Nowa kaczka Friedman GOLD-72 Wah, to kwintesencja efektów typu Wah w jednym urządzeniu. Znajdziecie w niej nie tylko kaczkę Slasha, ale i Hendrixa. Od subtelnej po średnio wychyloną, do super agresywnej.

Friedman postawił tym razem na super szeroką paletę brzmień, umożliwiając potrójną “korekcję” dzięki jednemu przełącznikowi ukrytemu tuż pod ruchomą częścią pedału.

Friedman GOLD 72 wyposażono również w prawdziwy true bypass i diodę LED oznajmiającą aktywność efektu. Wszystko inne, to wykonanie – jak zwykle bardzo dokładne i kłujące w oczy – oraz oczywiście brzmienie, które w tym konkretnym przypadku urywa tyłek przy samej głowie! Posłuchajcie, a gwarantuję, że nie odejdziecie spokojnie od ekranu komputera, względnie telefonu! Na zachętę powiem Wam tylko, że Friedman GOLD-72 Wah kosztuje jakieś 170$.

Więcej szczegółów:
Producent: www.friedmanamplification.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here