“Po tamtej stronie” – Arek Kłusowski zapowiada nowy album

0

Arek Kłusowski zaprezentował w sieci klip zapowiadający nadchodzące wydawnictwo. Do współpracy nad autorską płytą muzyk zaprosił m.in. z Michała Kusha, Darię Zawiałow, Michała Wasilewskiego, Macieja Sawocha, Marcina Kuczewskiego i Arkadiusza Koperę.

Krążek ukaże się wiosną 2019 roku i składał się będzie z 14 utworów. Jednym z nich będzie właśnie prezentowany poniżej singiel “Po tamtej stronie”. „Po tamtej stronie” to high-popowa historia miłości. Niebanalny tekst i melodia, która nie pozwala stać w miejscu, połączone z charyzmą Arka Kłusowskiego, tworzą mieszankę, od której bardzo trudno się uwolnić. Artysta o swoim najnowszym singlu mówi:

Zawsze kiedy piszę piosenkę, doświadczam emocjonalnego ekshibicjonizmu. Każdy tekst jest dla mnie niezwykle osobisty i szczery. „Po tamtej stronie” to moja historia, niestety bez happy endu. To duży kontrast emocjonalny. Smutna historia przedstawiona za pomocą pozytywach dźwięków. Nadchodzący album jest dla mnie niezwykle ważnym przeżyciem. To mój powrót na scenę z autorskim materiałem po dłuższej przerwie. W utworach, które znalazły się na krążku zawarłem wszystkie istotne dla mnie kwestie, które zaprzątały mi głowę w ostatnich latach. Przede wszystkim są to historie o traumach, porażkach i upadkach, których doświadczyłem. Ta płyta to dla mnie pewnego rodzaju terapia, dzięki której stanąłem na nogi i niezwykle dojrzałem. Nigdy wcześniej tak szczerze i otwarcie nie mówiłem o swoim życiu. Cieszę się, że dopiero teraz mogę podzielić się ze słuchaczami swoją muzyką, ponieważ czuję się świadomym i dorosłym twórcą. W świecie nic nie dzieje się bez przyczyny

Arek Kłusowski to znakomity kompozytor, tekściarz, laureat wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. Nazywany jest najbardziej obiecującym wokalistą wśród młodych debiutantów. Karierę w muzycznym show biznesie rozpoczął w talent show i został finalistą „The Voice of Poland”. Mimo młodego wieku w jego dorobku znajduje się ponad 500 koncertów, również z bardzo znanymi artystami jak Lady Pank czy Dżem. Napisane i skomponowane przez niego piosenki to nieszablonowe spojrzenie na dźwięki. Zachwycają muzyką i świetnymi tekstami. Jego talent literacki doceniają także inni artyści. Arek Kłusowski pisze teksty dla wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej, m.in. Ewy Farnej, Mateusza Ziółko,Tabba, Zouzy, Sound and Grace.

W 2018 roku Arek został zaproszony do udziału w 2. Trasie Muzyki Filmowej występując u boku Kayah, Kuby Badacha, Igora Herbuta czy Justyny Steczkowskiej. Był jednym debiutantem spośród artystów.

Więcej info o artyście szukajcie na www.facebook.com/arekklusowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj