Dean Guitars na Bourbon and Beyond Festival w Louisville w stanie Kentucky

0

Firma Dean Guitars dołączyła do największych producentów instrumentów muzycznych, tworząc kolejną w historii gitarę z dębowych beczek z produkcji najlepszego amerykańskiego burbonu. Przedstawiamy customowy model Dean Angel’s Envy.

Angel’s Envy to jedna z najsłynniejszych na świecie gorzelni produkujących tradycyjny amerykański Burbon i Whisky.
Tradycje firmy sięgają 200 lat doświadczeń dziedziczonych z ojca na syna, a klasyczny Burbon Angel’s Envy należy do najlepszych na świecie, najczystszych i najszybciej rosnących w cenie trunków.
Cena burbonu Angel’s Envy potrafi wzrosnąć kilkukrotnie już po kilku latach leżakowania, zatem jest też świetną inwestycją.

Na corocznym festiwalu Bourbon and Beyond Festival odbywającym się w Louisville w amerykańskim stanie Kentucky, prezentowane są customowe produkty najsłynniejszych amerykańskich producentów instrumentów muzycznych. W tym roku do zacnego grona dołączyła uwielbiana w wielu środowiskach firma Dean Guitars. Impreza odbyła się w poprzedni weekend, tj. 22-23 września.

W filmie prezentującym najnowszy instrument o nazwie Dean Angel’s Envy, prezes firmy, Evan Rubinson opowiada o historii powstania instrumentu.
Gitara zbudowana została z drewna oryginalnych dębowych beczek, w których dojrzewał amerykański Burbon i Whisky. Po uprzednim wyczyszczeniu i osuszeniu, drewno zostało poddane odpowiedniej obróbce i wykorzystane do budowy tego wyjątkowego instrumentu.

Więcej szczegółów:
Producent: www.deanguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl
O festiwalu: www.bourbonandbeyond.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here