AKAI FIRE! Pierwszy kontroler sprzętowy dla programu FL Studio!

0

AKAI FIRE to pierwszy dedykowany kontroler sprzętowy dla programu FL Studio, jednego z najpopularniejszych DAW-ów, który producent właśnie pokazał światu!

Akai Fire został stworzony w ścisłej współpracy z producentem oprogramowania Image-Line i będzie wydajnym narzędziem do tworzenia muzyki w programie FL Studio. W bardzo prosty i szybki sposób pozwala na tworzenie patternów, ścieżek i szybkie ich wprowadzanie w sekwencerze krokowym lub przechodzenie do trybu Performance!

Akai Fire to niezwykle mobilne urządzenie, skonstruowane z myślą o usprawnieniu pracy i ręcznej, bezpośredniej obsłudze podstawowych funkcji FL Studio. Jak zapewnia producent, stanowi najlepszą platformę pozwalającą na maksymalnie wykorzystanie uznanych możliwości produkcyjnych FL Studio.

Akai Fire to urzadzedznie typu plug-and-play, a jego sercem są dynamiczne pady RGB w układzie 4×16, dzięki którym szybko możemy wprowadzać rytmy do sekwencera krokowego lub przełączać się do trybu Performance, aby grać na żywo, nagrywać dźwięki oraz wyzwalać patterny. Fire przenosi ręczne i niewymagające używania myszki rozwiązanie miksujące do środowiska FL Studio. Zawiera cztery banki czterech dotykowych (pojemnościowych) pokręteł, umożliwiając użytkownikowi natychmiastowy podgląd i regulację wartości parametrów. Umożliwia to bardziej intuicyjny sposób pracy oraz daje najlepszą kontrolę nad kanałem, mikserem i parametrami przypisywanymi przez użytkownika.

Pozwala także na sprawną i natychmiastową nawigację po menu Channel Rack, Browser, Tool Bar i Playlist bez żadnego kliknięcia myszką. Graficzny wyświetlacz OLED ułatwia przeglądanie i daje ręczną kontrolę nad różnymi plikami, menu i parametrami w sesji FL Studio. A wydzielone przyciski transportu dają pełną kontrolę nad Twoją muzyką. Fire w trybie Performance zgrabnie zaciera granicę między kontrolerem i instrumentem dzięki możliwości grania i nagrywania dźwięków zgodnie z taktem, przy użyciu dynamicznych padów RGB. Do FL Studio można podłączyć jednocześnie maksymalnie 4 urządzenia, tworząc matrycę 8×32.

Urządzenie zawiera 4 banki 4 pokręteł dotykowych, dających doskonałą kontrolę nad parametrami kanału, miksera i parametrami przypisanymi przez użytkownika. Mniej czasu spędzisz na klikaniu, niezależnie od tego, czy będziesz regulować głośność i panoramę w mikserze FL Studio, czy regulować ustawienie na wybranym kanale lub nagrywać automatykę.

Zapraszamy także na kanał YouTube producenta, gdzie znajdziecie już masę tutoriali poświęconym nowemu Akai Fire: https://www.youtube.com/user/AkaiProVideo/videos

W zestawie FL Studio Fruity Fire Edition

FL Studio to kompletne środowisko do produkcji muzyki. Program ten ma wszystko, czego potrzebujesz do komponowania, aranżowania, edycji, miksu i masteringu muzyki w profesjonalnej jakości. Dzięki dostępowi do edytora pianolowego i sekwencera krokowego FL Studio, nieograniczonej liczbie ścieżek, instrumentom VST i DXi, pełnej automatyce oraz ponad 18 instrumentom wirtualnym i ponad 12 wbudowanym efektom i procesorom, FL Studio Fruity Fire Edition zapewnia doskonałą platformę do wywoływania wstępnych pomysłów, stymulowania Twojej kreatywności i ukończenia Twojego arcydzieła. Wszystko to w ultraintuicyjnym, inspirującym środowisku, stworzonym z myślą o skupieniu Twojej uwagi na tym, co ważne – na Twojej muzyce.

Akai Pro Fire jest zgodny z komputerami PC i Mac. Tak jak w przypadku niedawno wprowadzonego FL20,  jest stworzony dla użytkownika FL Studio, który chce przestać klikać i zacząć grać na FL Studio jak na potężnym instrumencie studyjnym i scenicznym!

Najważniejsze cechy:

 • Integracja plug-and-play z FL Studio,
 • Szybkie wprowadzanie patternów do sekwencera krokowego,
 • Matryca 4 x 16 z dynamicznymi padami RGB,
 • Nagrywanie dźwięków w trybie Performance,
 • Graficzny wyświetlacz OLED,
 • 4 banki przypisywalnych pokręteł dotykowych (pojemnościowych),
 • Natychmiastowa nawigacja po oknach Channel Rack, Browser, Tool Bar i Playlist,
 • Użyj specjalnych kontrolerów do szybkiego przeglądania plików audio i projektów,
 • Przyciski transportu,
 • Zasilanie przez USB,
 • Zawiera FL Studio Fruity Fire Edition.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here