Cykl wideo Ortega Guitars i konkurs z nagrodami na Instagramie!

0
Konkurs-Ortega-Guitars-Mariusz-Goli

Ortega Guitars Polska zaprasza na cykl filmów, które zostały nagrane przez oficjalnego artystę Ortegi, wirtuoza gitary Mariusza Goli, w Bonin Studio w Poznaniu. Przygotowane zostały trzy premierowe filmy, a obejrzenie ich i wykonanie kilka prostych kroków daje Wam szansę na zdobycie cennych nagród!

W każdym filmie prezentowany będzie inny model Ortegi, tak więc seria będzie nie tylko rozrywką dla wszystkich gitarowo-muzycznych sympatyków, ale także pozwoli uzyskać rzetelną recenzję trzech konkretnych instrumentów. A to jak wspominaliśmy wyżej jeszcze nie wszystko!

3 tygodnie 3 szanse!
Obserwuj Ortega Guitars Polska na Instagramie i wygrywaj cenne nagrody!

W ramach cyklu wystartuje atrakcyjny konkurs z nagrodami. W każdym tygodniu trwania akcji na stronie na Instagramie pojawi się filmik Reel, zawierający pytanie konkursowe od Mariusza Goli. 3 tygodnie oznaczają 3 szanse na wygraną. Do wygrania będą następujące nagrody:)

Wszyscy trzej zwycięzcy zostaną rozlosowani po zakończeniu cyklu. Przewidywana data losowania: 27.04.2022 r.

Konkurs-Instagram-Ortega-Guitars-Polska

Co zrobić, aby wygrać?

Podejmując kilka prostych kroków, masz szansę wygrać jedną z wymienionych nagród:

  1. Obserwuj @ortega_guitars_poland na Instagramie! 
  2. Polub pojawiające się co tydzień filmy REEL, w których pojawiają się pytania i podaj przynajmniej jedną poprawną odpowiedź w sekcji komentarzy. Wystarczy jedna poprawna odpowiedź, ale jeśli odpowiesz poprawnie na wszystkie trzy pytania, Twoja szansa na wygraną zwiększy się trzykrotnie. Konkurs rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Bądźcie czujni! Życzymy powodzenia!

Obserwuj Ortega Guitars Polska:
FB: www.facebook.com/OrtegaGuitarsPolska
Instagram: www.instagram.com/ortega_guitars_poland

Na początek zamieszczamy Wam kilka zdjęć z planu filmowego 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj