7 lat spokoju z przenośnym nagłośnieniem JBL Professional!

0
7-lat-gwarancji_JBL-Professional

JBL Professional ogłasza przedłużoną siedmioletnią gwarancję na wybrane przenośne systemy nagłośnieniowe. To znaczy, że producent będzie naprawiać lub wymieniać te produkty przez siedem lat od daty zakupu! Potrzebujecie większych gwarancji niezawodności?

Wybrane przenośne systemy nagłośnieniowe JBL Professional są teraz objęte przedłużoną siedmioletnią gwarancją, obowiązującą od daty zakupu, co zapewnić ma ochronę zarówno obecnym, jak i przyszłym nabywcom. 

Dotyczy produktów:

JBL-PRX-EON-Series_7-lat-gwarancji

Jak komentuje producent, wydłużony okres gwarancji jest wynikiem nieustannego zaangażowania firmy JBL w tworzenie wysokiej jakości komponentów i testowanie, które obejmuje standardowy 100-godzinny test akustyczny, upadku z wysokości oraz szereg rygorystycznych, globalnych testów elektronicznych i procedur certyfikacji. 

W ramach nowego programu gwarancyjnego, od 1 kwietnia 2022 r., JBL Professional będzie naprawiać lub wymieniać produkty objęte gwarancją przez siedem lat od daty zakupu. Program rozszerzonej gwarancji dotyczy wszystkich komponentów produktu, z wyjątkiem akumulatorów, które nadal objęte są trzyletnią gwarancją. 

“Ponad 75 lat innowacji w produkcji głośników JBL Professional oraz produkcja sprzętu najwyższą starannością, testy i optymalizacja. Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzyć gwarancję na serię przenośnych systemów PA, rozszerzenie gwarancji wzmacnia bezkonkurencyjne zaangażowanie JBL w światowej klasy obsługę klienta i satysfakcję, która nie ma sobie równych.”

– powiedział Craig Lambrecht, Dyrektor Produktów Przenośnych PA w JBL Professional

Pełne warunki i zasady gwarancji są przedstawione na kartach gwarancyjnych dostarczanych z każdym produktem JBL Professional Portable PA.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj