Bezprzewodowy system gitarowy Ortega ODWS-1 jeszcze lepszy i w nowych wykończeniach!

1

Bezproblemowy i łatwy w użyciu bezprzewodowy system gitarowy Ortega ODWS-1 doczekał się nowego oprogramowania oraz dostępny będzie w czterech nowych wykończeniach kolorystycznych.

Uniwersalny system bezprzewodowy Ortega ODWS-1 to rozwiązanie dedykowane do instrumentów elektroakustycznych i gitar elektrycznych.Działa zarówno z układami pasywnymi, jak i aktywnymi. Jego częstotliwość pracy to 2.4 GHz, latencja < 5 ms, czyli praktycznie niewyczuwalna, a pasmo przenoszenia osiąga całą słyszalną rozpiętość od 20 Hz do 20 kHz.

Zestaw mieliśmy okazję testować półtora roku temu kiedy dopiero wchodził na rynek, więc po szczegółową recenzję zapraszamy TUTAJ.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, system bezprzewodowy ODWS-1 otrzymał aktualizację oprogramowania i jest teraz dostępny w pięciu różnych kolorach, czyli klasycznym czarno-pomarańczowym, czarnym, karbonowy, klonowym oraz orzechowym.

Wraz z nową odsłoną systemu ODWS-1, producent wprowadził także przydatne akcesorium w postaci pokrowca/etui OWSH (DIGITAL WIRELESS SYSTEM STRAP HOLDER), który przyda się każdemu kto chciałby bądź jest zmuszony do ukrycia nadajnika.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj