Jessie Ware opublikowała w sieci nagranie, które już niebawem zawojuje pierwsze miejsca światowych list przebojów. Utwór zatytułowany “Overtime” jest zapowiedzią nadchodzącego albumu.

O nadchodzącym krążku póki co nie wiadomo nic szczególnego. Wokalistka przyznaje jednak, że nowy utwór mocno odzwierciedla klimat przyszłego albumu:

“Overtime” to przedsmak tego nad czym pracuje, Czuję, że wracam do moich korzeni. Kontynuuję pracę nad nową muzyką i mam nadzieję, że spodoba wam się się ta piosenka. 

Z piosenki wprost bije klimat lat 90, można zatem mieć nadzieję, że czeka nas fantastastyczna, odrobinę retro, płyta. Za produkcję “Overtime” odpowiadają James Ford oraz Andy Ferguson i Matt Mcbriar z duetu Bicep. To pierwszy nowy utwór wokalistki od czasu jej albumu “Glasshouse” z 2017 roku. Kompozycji można posłuchać w odtwarzaczu poniżej.

Jessie Ware to obecnie jedna z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek w Polsce. Po dwóch latach od premiery doskonale przyjętego debiutu “Devotion”, w październiku 2014 roku artystka wydała drugi album, “Tough Love”.

Więcej o artystce na www.facebook.com/jessiewaremusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj